Březen 2011

Damon Salvator podruhé

31. března 2011 v 19:00 | Tvd-thevampirediaries (Zde napiš tvoje jméno) |  Ian Somerhalder-Info
Překlad: Ahoj kámo. Díky, že jsi přišel/a. Samozřejmě, že vím kdo jsi. Přemýšlej. Je možné, že jsme se potkali už dříve a já se o tobě všechno dozvěděl, ovlivnil tě a donutil na všechno zapomenout? Nebo si to vymýšlím. Těžko říct, umím být velmi přesvědčivý. Zůstaň poblíž, možná přijdu vyjasnit další tajemství. Už se to stalo předtím. Můžu tě ovlivnit a potom znovu donutit zapomenout. Vím, že jsi právě velmi, velmi zmatený/á.
zdroj:The-vampirediaries.cz

TVD

31. března 2011 v 18:45 Info
Čauky..Právě ted jsem zjístila že se třetí žada TVD začne natáčet v červenci.. :-) Tak ti so potom ještě hodně počkáme :-D

Stefan/Paul

31. března 2011 v 18:42 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Paul Wesley-Info

Objevily se scany z příštího vydání časopisu TV Guide, na kterých je rozhovor s Paulem.
Překlad:
Tato série se hodně točí okolo příchodu Klause. Kdy se nejstrašnější ze všech upírů konečně ukáže?
Dorazí v epizodě, která se bude vysílat 21. dubna. Je to zajímavé. Představoval jsem si Klause jako postaršího, ďábelského chlapíka. Ale byl obsazen Joseph Morgan, který je mladý fešák a vypadá jako kliďas.

Jak Stefan ochrání Elenu?

Stefan možná není tak starý a silný jako Klaus, ale dokazuje sám době, že dokáže být nelítostný. Je schopen udělat cokoliv, jen aby ji ochránil. Miluji, když tvůrci ukazují Stefanovu stránku, která není zas tak jemná.

Takže už není zas tak moc nudný, jak jste ho jednou nazval?

Nechci, aby se odchýlil od svých morálních zásad, ale někdy Stefan zapadá do rutinní situace hodných kluků. Mám rád, když dokáže, že může být úctyhodným soupeřem.

Zeptal jste se někdy producentů, jestli by postavu Stefana přitvrdili?
Ano, podotknul jsem to. Děj je v chodu. Takže po tu dlouhou dobu musíte dělat pouze jednu věc.

Slyšeli jsme, že by se k vám Katherine mohla přidat. A z milostného trojúhelníku by byl čtyřúhelník.

Myslím, že to není úplný čtyřúhelník, protože nikdy nemůžete věřit záměrům, které Katherine má.
Nejsem si tak docela jistý, že Katherine miluje Damona nebo Stefana. (smích) Abych tak řekl, ona miluje jen sama sebe. Snaží se o to, aby jste si mysleli, že je zamilovaná do Stefana, ale pak utrousí poznámku, že miluje Damona. A naopak. Ale mezi Elenou a Stefanem je jejich láska zřejmá. I když mezi Elenou a Damonem se odehrávají ryzí emoce.
Se kterou postavou je větší zábava dát se dohromady: S hříšnou Katherine nebo s milou Elenou?
Když se spolu poprvé Stefan a Elena milovali, bylo to překrásné. Tak nevinné, jako Romeo a Julie. Pak je tu ta rozpustilá, šílená věc, kterou mezi sebou měli Katherine a Stefan. Takže vážně nevím.
Máte tři sestry. Přináší vám Damon pocit štěstí, že se nemusíte dohadovat s bratrem?
Rád bych měl bratra, jako je Damon! Vždycky jsem si přál bráchu, který by všem nakopal zadky, kdyby se do mě někdo ve škole navážel.
Jako typický velký bráška vás Ian mimo kamery škádlí. Máte proti němu nějakou zbraň?
Mám hodně odpuzujících prostředků. Mám jich celý arzenál. Ale když vám to řeknu, Ian v dalším rozhovoru zareaguje, že na mě vytáhne své protipaulovské zbraně. Takže jak to má Stefan v módě, zvolím mírovou cestu.

Mírovou? Nebyl jste na střední škole pobouzen k boji?

To bych i přiznal. Pak mě ale z mé druhé školy vykopli, protože jsem přeskakoval ročníky. Ale to bylo kvůli "Guiding Light." Měl jsem být v New Yorku, ale kvůli rodičům jsem musel absolvovat střední školu. Takže jsem šel do přípravky. Pak jsem byl 5 měsíců na vysoké, ale zjistil jsem, že to není nic pro mě. To radši budu hrát upíra a kousat lidi do krku.

Požádal vás už někdo, abyste ho kousl do krku?

(smích) Jedna holka se mě na to zeptala. Předtím jsem vždycky říkal, že ne, ale teď jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Kousl jsem ji do ruky a poslintal ji! Byla to katastrofa. Znechutil jsem ji i sebe. Už to nikdy neudělám!

Damon Salvator 1.

31. března 2011 v 18:39 | Tvd-thevampirediaries (Zde napiš tvoje jméno) |  Ian Somerhalder-Info
Překlad: "Zdravím. O bože, nezírej na mě tím naštvaným pohledem. To mi připomíná, jak jsem poznal Alarica. To bylo tak před rokem. Přenes se přes to. Ale jestli hledáš dobrou staromódní pomstu nebo chceš být užitečný a pomoct nám při záchraně Eleny, drž se poblíž. Alaric se ukázal být užitečným, i když jsem, však víš, tak nějak přeměnil jeho ženu na vražedného upíra. Když mluvíme o Isobel, zajímalo by mě, co dělá zpátky ve městě. To je docela v háji. Katherine se dostala z hrobky. Budeme potřebovat všechnu pomoc, kterou můžeme získat."

With Stefan

31. března 2011 v 18:39 | Tvd-thevampirediaries (Zde napiš tvoje jméno) |  Paul Wesley-Info
Překlad: Ahoj. Potřebuju vaši pomoc. I když jsou Elijah a Jonas mimo, Elena je stále v nebezpečí. Pokud se rozkřikne, že existuje dvojnice… No, nemusím vám říkat, co by se stalo. Isobel je ve městě a nevím, zda jí můžeme věřit. Takže potřebuju, abyste měli oči na stopkách. Můžete to udělat? Pro Elenu?


o TVD

31. března 2011 v 17:50 Info
Julie Plec, producentka seriálu The Vampire Diaries, prozradila o posledních 6 epizodách 2. série několik informací. Předem upozorňuji, že obsahujéí spoilery, proto je najdete uvnitř novinky.

- Čeká nás další flashback. Podíváme se do minulosti městečka Mystic Falls a znovu se objeví Trevor (přítel Rose)
- V 17. epizodě bude vysloveno důležité slovo v bulharštině.
- Skutečné pohnutky Isobel nám jsou stále neznáme.
- V nacházející epizodě objeví Damon a Elena novou zbraň. Očekávejte několik jejich společných scén.
- Do Mystic Falls opět zavítá Smrtka. A jak už bývá zvykem, bude mít napilno. Jak přesně se bude činit neprozradíme, ale mohu potvrdit, že ze zhruba 20 postav, které se v seriálu momentálně objevují, některé protě nepřežijí.
- Caroline se se vši pravděpodobností se Smrtkou mine. Zjištění, že erotické jiskření lze zaznamenat mezi Caroline a každou další postavou, nás velmi mile překvapilo a také nám umožnilo najít pro Caroline nové a nové příběhy. Doufejme tedy, že Caroline nebude jednou ze zákaznic již zmíněné Smrtky.
- Znovu se podíváme na vztah Stefana a Caroline. Jejich přátelství jsme zatím jen naťukli, ale doufejme, že další díly ukáží víc.
- Ve snaze zachránit Elenu všichni šíli, přitom Bonnie bude přitom paradoxně čelit největšímu nebezpečí.
- Až potkáme Lukovu sestru Gretu, tak poznáme, že stojí na straně zla.
- Postava Meredithje je ve hvězdách a prozatím to tak i zůstane. Nejsme si jisti, kdy ji do seriálu přivedeme.
- Všichni nedočkací fanoušci se mohou těšit na 21. dubna, protože právě v díle, který bude tohoo dne odvysílán, se nám poprvé představí super zlosyn Klaus.
- Natáčení 2. série skončí 15. dubna a 3. série se začne natáčet v červenci. Zatím nám nebyla ještě 3. série oficiálně odklepnuta, nicméně se dá bezpečně říct, že se příští září vrátíme.

Zpět

31. března 2011 v 16:57
Ahoj..Tak jsem zpět :-) Od zítrřka vám začnu dávat podrobné informace o TVD :-)

KONEC

18. března 2011 v 17:05
Ahoj..Rozhodla jsem se že s tímhle blogem je konec :) Ne že bych ho smazala..Možná jednou se tu stavím..Pokud se budu nudit :D A proč?? Protože je strašně nízká návštevnost!

Líbí se mi

12. března 2011 v 12:00 Info

Katherine

12. března 2011 v 10:00


Kat best mopments

11. března 2011 v 18:00

TVD-Přebrepty 1.série

11. března 2011 v 16:00 | Deni |  Info
Tady máte přebrepty z 1. řady :)

Ian-Rozhovor

11. března 2011 v 14:00 | Deni |  Ian Somerhalder-Info
Opravdu zajímavej článek z rozhovoru s Ianem..
Jedná se o TVD..bude to ještě zajímavý..
Jak správil Ian Somerhalder svoje narozeniny ?
"Celý den jsem byl nahý s krásnou dívkou" řekl Ian, který slavil 8. prosince své 32. narozeniny. "Měl jsem scénu ve sprše, která vedla k další scéně, kde jsem byl polo-nahý a a mokrý."
Ačkoli Ian Somerhalder potvrdil, že to bylo nátáčení Vampire Diaries, nemohl říct, zde Damon konečně zabodoval u Eleny, kterou hraje Nina Dobrev, která kvality krásné dívky rozhodně má.
"Damon má před sebou dlouhou cestu," co se týče Eleny. "Pokusil se zabít jejího bratra."
Tak kdo to byl ve sprše s našim oslavencem? "Nebyl to Stefan," ujistil nás Ian. "Slibuju."