Duben 2011

Nina Doberv MTV the seven-Photos

30. dubna 2011 v 20:00 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Nina Dobrev-Events
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

3. Kapitola

30. dubna 2011 v 19:59 | Tvd-thevampirediaries Alice |  Online Book-Zášť
Elena s Damonem čekali v temné komoře. Stefan vnímal jejich přítomnost v malé předsíňce, když otevřel dveře do fotokomory a zavedl Matta dovnitř."Tyhle dveře by měly být zamčené," poznamenal Matt, když se Stefan natáhl po vypínači."Taky byly," odpověděl. Nevěděl, co ještě říct, aby Matta připravil na to, co přijde. Ještě nikdy se záměrně neodhalil před člověkem.Tiše stál, dokud se Matt neotočil a nepohlédl na něho. Místnost byla studená a tichá a zdálo se, že v ní ztěžkl vzduch. Chvíle ticha se protahovala a Stefan sledoval, jak se Mattův výraz zvolna mění: otupění žalem vystřídal zmatek a pak nejistota."Nerozumím," řekl Matt tiše."Já vím, že ne." Díval se na Matta a záměrně odhazoval masku a boural zdi, které skrývaly Síly před lidským vnímáním. Zároveň si všiml, že nejistotu na Mattově tváři vystřídal strach. Matt zamrkal a zavrtěl hlavou, dech se mu zrychlil."Co to…?" začal přiškrceným hlasem."Pravděpodobně existuje mnoho věcí, které tě na mně udivily," promluvil Stefan. "Proč nosím při silném světle sluneční brýle. Proč nejím. Proč mám tak silné reflexy."Matt stál nyní zády ke vchodu do temné komory. Zachvěl se mu ohryzek, jako by se marně snažil polknout. Stefan svými zostřenými dravčími smysly dokonce slyšel, jak mu tluče srdce."Ne," vydechl Matt."Muselo ti to připadat divné, musel ses sám sebe ptát, proč se tak liším od všech ostatních.""Ne - teda, chci říct… nezáleží mi na tom. Nestrkám nos do věcí, do kterých mi nic není." Matt se sunul ke dveřím, zalétl k nim na téměř nepostřehnutelný okamžik očima."Nedělej to, Matte.

Paul Wesley se prý oženil!

30. dubna 2011 v 19:00 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Paul Wesley-Info
4-29-2011-FP_5061578_Wesley_Paul_CJNY_06_11.jpgPaul Wesley se měl údajně oženit s herečkou Torrey Devitto(Pretty little liars)
Zde je překlad o nich z Amerického časopisu:
Paul Wesley a Torrey Devitto se vzali!
Hvězda seriálu CW Vampire Diaries Paul Wesley se tajně oženil se svou přítelkyní,'Torrey DeVitto.
Pár je žanatý už dlouho, Life & Style může potvrdit, že pár opravdu nedávno svázaný svatební slib v tajném obřadu v New Yorku. Od té doby Torrey byla spatřena na sobě s kanárkově žlutým diamantem.
Paul a Torrey spolu randí více než tři roky,od te doby co hrali ve filmu Killer v roce 2007.
Gratulace štastnému páru

Nina Doberv photoshoot from 2009

30. dubna 2011 v 18:00 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Nina Dobrev-Photoshoots
Trochu starší photoshoot,ale fotky se objevili teprv ted :-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ian Somerhalder-In white house

30. dubna 2011 v 17:00 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Ian Somerhalder-Events
Jak už jsem vám řekla Ian a Nina byli na setkání s prezidentem v bílem domě :-) Ian se vyfotil před tak moc krásným bílím domem :-)


Status 0.9

30. dubna 2011 v 16:34 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Dear Diary
Tak nejprve bych vám moc chtěla poděkovat za včerejší návštěvnost,a ta byla 109 lidí.Je to nejvyšší návštěvnost našeho blogu vůbec.Vážně vám moc děkuju A jinak dneska jsem se podívala na díl the last day..Úžasný díl..Bulela jsem jako malá holka Teď je tady u nás bořka Tak jse du dívat na Vřískot4..Dávají sice můj nový oblíbený film(Wiliam a Kate) ale po 4. bych to už asi nevzvládla xD A co vy?Jak se vám daří?

Nina Doberv akce 1.0

30. dubna 2011 v 16:00 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Nina Dobrev-Events


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nina Dobrev akce 0.8

30. dubna 2011 v 15:00 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Nina Dobrev-Events


Nina byla na MTV the seven..Video najdete na našem blogu
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

O Damonovi

30. dubna 2011 v 14:00 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Ian Somerhalder-Info
Finále je o Damonovom žádáni o odpuštění. Teď, když je pokousán Tylerem a stojí před svým vlastním úmrtím, poprvé po století a půl má jedno-poslední přání .. "Nemohu zemřít s tím, že mě nenávidíš," říká Plec. "To je celá pointa."
Budoucí epizoda (The Sun Also Rises) bude o obětním rituálu. Bude to akční epizoda, která by rovněž mohla být bez problémů finální, ale Plec říká, že potřebovali další díl pro Damonem emocionální přínos. "Budoucí-týdenní epizoda je obrovská a velmi emocionální - klidně by to již mohlo být finále. Když jsme začali sérii, Stefan řekl Damon: "Poprvé vidím, že začínáš cítit a staráš se. Nedovol, aby to skončilo. Nedovol, aby to Katherine zničila. Nedovol, aby se nic z toho nedostalo mezi nás. Neudělej krok dozadu "," vysvětluje. "Nyní se kruh uzavřel - Damon udělal mnoho rozhodnutí a také jejich hodně pokazil, ale teď se jeho život chýlí ke konci, nezbývá mu než věřit. On se potřebuje vyrovnat se všemi rozhodnutími, které v tomto roce udělal. Vlastně nejen v tomto roce, ale i před 145 lety, když ho svedla Katherine. "
Stefanova cesta do finále je také jedna z těch, kde se odplácí. Stále cítí vinu za to, co se stalo před 145 lety - za to, co způsobil Damonem. V této epizodě křičel na Damona: "Jak jsi mohl ze všech lidí se rozhodovat právě za ni?," Ale měl by si vzpomenout na skutečnost, že před mnoha lety udělal obdobné rozhodnutí za svého bratra. Nyní se Damon vrátí k minulosti a bude se snažit o Elenino odpuštění a stejně se bude Stefan snažit udělat byť nemožné. "Stefan je odhodlán udělat cokoliv, co je v jeho silách aby zachránil svého bratra," říká Plec. "Stefanov kříž, který bude nosit je - 'Počkej, můj bratr konečně ukazuje svou lidskost, kterou jsem mu sebral před 145 lety - nemohu ho teď nechat zemřít. Ale neexistuje žádný lék. Tak co sakra budu dělat? O tom je naše finále! "
Bookmark and Share

Zvol si obrázek měsíce ČERVNA

30. dubna 2011 v 13:23 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Obrázek měsíce
Zvoj si obrázek měsíce čarvna.. 1,2 nebo 3?


Obrázek měsíce Květen

30. dubna 2011 v 13:19 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Obrázek měsíce
Tak a máme tu obrázek měsíce květen pro který jste hlasovali :-)
A to je Tento


Nina Dobrev on MTV seven

30. dubna 2011 v 13:00 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Nina Dobrev-Info
28. dubna byla Nina Dobrev (Elena / Katherine) hostem v této show a leccos tam předvedla - trocha tance, trochu bulharštiny .. Vyprávěla o falešné krvi i o tom, kterého z bratrů Salvatorů má raději, napodobovala Elenu i Katherine, .. Zkrátka máte se na co těšit :-)
Upozornění: video obsahuje ukázky z nového dílu - pokud jste ho ještě neviděli, nechte si to na později.

Nina Doberv akce 0.9

30. dubna 2011 v 12:00 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Nina Dobrev-Events
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Obrázek dne 30.4.2011

30. dubna 2011 v 11:52 | Tvd-thevampirediaries Deni |  Obrázek dne
Pro dnešní den je obrázek dne s Ninou a Paulem


HatParáda 5.Kolo

30. dubna 2011 v 11:36 | Tvd-thevampirediaries Deni |  →HitParáda
Máme tady novou HitParádu jako každý týden..Tyhle písně jste poslaly dál:
1.Kat Graham-Sassy(1.týden)