The Vampire Diaries/Spoiler/About Elena and Klaus

30. července 2011 v 13:00 | Deni |  3.Série
Zase další spoiler..Já už se nemůžu dočkat 3.řady..Prostě...Ne..Jinak tenhle článek je přednastavený,ted tu asi nejswem.Nemám přístup na net :-D

Je tu tolik věcí, na které se můžeme těšit v této sérii Vampire Diaries. Elena má 18. narozeniny, "špatný" Stefan a namydlený Damon. Ale, když jsme se zeptali na jeho názor na sérii, Joseph Morgan řekl, že se nejvíce těší na Klausovu rodinu. "Dostaneme šanci vrátit se do minulosti a podívat se na místo, kde se oni stali upíry a kde byla kletba na Klause omístěna k potlačení jeho hybridní přirozenosti. "Bude to zajímavější, když budeme znát další Původní, kteří jsou možná stejně silní nebo jsou dojatý z Klause ... uvidíme co to s ním udělá."

Mezitím, si povídali EW po velkém shromáždění na Comic-Cone s Ninou Dobrev a ta nám řekla, že Alaric bude v druhé epizodě někam putovat a Elena ho bude doprovázet. "Elena a Alaric půjdou na propocené, drsné dobrodružství a na jednom místě budou muset vychladnout. Trochu se sblíží a natáčení scén s Mattem Davisem je skvělé, protože on je opravdu vtipný, veselý kluk. A i když nevysvětlila jak Elena "vychladne", podělila se s námi o příběh o tom jak herci prožívají teplé dny v Georgii: "Snažíme se vytvořit stany s klimatizací, ale nakonec je tepleji ve stanu jako venku, takže se s tím vypořádáváme tak, že si vezmeme sáčky s ledem a přikládáme si je na zápěstí nebo na krk nebo si svléknete kalhoty, aby nám nebylo tak teplo. "
 


Komentáře

1 Charmed-ka.Pavla → SB Charmed-ka.Pavla → SB | Web | 30. července 2011 v 16:24 | Reagovat

bezva, taky se moc těšim

2 Sali Sali | 30. července 2011 v 18:49 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat!"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama