The Vampire Diaries/3.season/Spoiler about Vicky

18. srpna 2011 v 18:30 | >>Salvatore´s Girls<<..Deni
Vicki a Anna byli spolu při šokujícím návratu do TVD, ale když se show vrátí v 3.sérii, ale ať už budou čímkoli, budou pracovat společně.

"Vicki má mistrovský plán, ale Anna se ji snaží zastavit," řekla Kayla Ewell, která hraje Vicki Donovan pro TVGuide.com. "Jedna z vět, které bude Anna opakovat je" Dávej si pozor na Vicki, buď opatrný ".
Kromě toho, že jsou to mrtvé upírky, Vicki a Anna mají ještě jednu společnou věc: Jeremyho.Když show začala, Vicki a Jeremy se začaly dávat dohromady a vyvíjely si hlubší city k sobě-dokud se Vicki proměnila a byla zabitá.Tesne poté přišla do města Anna a dali se dohromady s Jeremym.On ji dokonce požádal, aby ho proměnila, ale ona se na finále série setkala se svým úmrtím.Vicki a Anna se vrátili jako duchové ve finálovém momentě 2.série a Kayla řekla, že ty dvě v seriálu sehrají rozhodně podstatnou část epizod v 3.sérii.
S tím, že jsou Vicki a Anna zpět je bitva na obzoru. "Naznačují směrem k té obrovské epické bitvě mezi Bonnie, Annou a Vicki," řekla 25-letá herečka. "Kdyby se tak stalo, tak by tu šlo o velké síly v sázce, neboť mluvíme přece o síle dvou upírských duchů ao čarodějnici. "

Ta čarodějnice se právě stala Jeremyho přítelkyní-mluvím o blažené romantice Jeremyho a Bonnie, která dostane malý náraz kvůli Vicki. "Všechno, co Vicki dělá je hraní si s ľuďmi.Nepozná jiné způsoby," řekla Kayla. "Samozřejmě si ale myslím, že Vicki chce nakonec Jeremyho šťastného .... ale Vicki ona umí být i sobecká a její jedna jediná láska je Jeremy, takže se bude snažit si ho získat tak jak jen dokáže.Vicki se dost těžko snaží vrátit zpět do jeho života a myslím, že i zcela uspěje. "

Spolu s rozhodnutím Vicki vrátit se do Jeremyho života, má s návratem v Mystic Falls ještě jinou misi: chce se znovu setkat se svým bratrem, Mattem. "Zemřela a Matt opravdu nikdy nedostal nějaké odpovědi na to proč a ako.Budú řešit mnoho takových věcí a věcí z minulosti, "povedala.Ale protože Vicki je upírský duch a Matt člověk, jak budou tito dva spolu komunikovat? Kayla nám to zatím vysvětlila takto, Vicki se bude snažit dát Mattovi vědět, že" žije "tím, že bude hýbat s věcmi v domě, ale dodává "Řeknu vám, že se mohu vrátit .... naznačovaly nám, že bychom nemuseli zůstat jen duchy."
 


Komentáře

1 Sima Sima | Web | 18. srpna 2011 v 20:26 | Reagovat

tieto dve mi tam veľmi nechýbali, ale tak určite zamiešajú karty

2 Elizabeth Elizabeth | Web | 18. srpna 2011 v 21:33 | Reagovat

Ahoj. Presťahovala som sa na nový blog. Jeho adresa je http://blakelivelydaily.blog.cz Prosím aby si si v svojom zozname affiliates zmenila adresu môjho blogu. Prezývka mi zostáva tá istá. Ospravedlňujem sa za skopírovaný komentár.

3 Nina Nina | Web | 24. srpna 2011 v 20:37 | Reagovat

Jasně,hned ti jdu odepsat... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama